Novinky Šport Celebrity a ďalší. Vídeo
Predplatné House Email Prihlásenie
img MENU
28 June 2022 11:55
img
Hlavná stránka
Tlačové centrum
Správy
Zhoď 15 kg za 2 mesiace bez použitia chémie!

TUK SA NEPRIBERÁ Z JEDLA! MÔŽETE SA ZBAVIŤ AŽ 15 KG PREBYTOČNÉHO TUKU BEZ CHEMIKÁLIÍ, HLADU A FYZICKEJ NÁMAHY.

doc_sk1
Rozpráva Prof. Dr. Igor Bukovský, doktor najvyššej kategórie.
Diéty, cvičenie, tabletky a liposukcia sú dnes hlavné metódy boja proti nadbytočnej váhe. Avšak, súdiac podľa toho, že počet ľudí s nadváhou neustále rastie, žiadny z týchto spôsobov nie je efektívny.
- Všetko sa zmenilo s objavením prostriedku, ktorý stimuluje prirodzenú stratu hmotnosti. Takýmto prostriedkom je Keto Slim.

img
Prof. Dr. Igor Bukovský
Vedúci lekár, M.D., MBA, Dott.Ric., MHA, FAAAI je prednostom Kliniky klinickej endokrinológie a dietetiky Jesseniovej lekárskej fakulty UK a Univerzitnej nemocnice Martin.
Pracovné skúsenosti - 19 rokov

Čo je to Keto Slim?

Ak vášmu organizmu chýba vitamín A — jete pomaranč, ak fosfor — rybu, vitamín C — ríbezle. V tabletkách Keto Slim sú obsiahnuté mikroelementy, ktoré v ľudskom organizme vyvolávajú spaľovanie tukovej hmoty. Predovšetkým ide o super antioxidanty, ktoré nie len že spaľujú tuk, ale normalizujú aj fungovanie celého organizmu.
Keto Slim je koncentrát na prírodnej báze. V jednej tabletke je obsiahnutých 25 extraktov, vďaka čomu sa rýchlosť spaľovania tuku zvyšuje 10-násobne! Bolo klinicky dokázané, že Keto Slim urýchľuje metabolizmus, obnovuje fungovanie endokrinného systému, stimuluje regeneráciu tkanív a potláča pocit hladu. Tento produkt je úplne prírodný a je aktívnym stimulantom prirodzených procesov v ľudskom organizme. Keďže spaľovanie tukovej hmoty prebieha v dôsledku zrýchlenia metabolizmu, nevyžaduje sa prísna diéta. Na to, aby ste si udržali rýchly metabolizmus stačí vyvážene sa stravovať. Intenzívna fyzická aktivita v tomto prípade nie je potrebná. V krajných prípadoch stačí vykonávať jednoduché cvičenia.
Základné vlastnosti produktu Keto Slim:
- Spaľovanie tukov
- Potlačenie chuti do jedla
- Normalizácia hormonálnej rovnováhy
- Omladenie a čistenie organizmu
- Tonizujúci účinok v dôsledku spaľovania telesného tuku
Keto Slim zrýchľuje metabolizmus. Vďaka tomu sú ľudia, ktorí ho používajú, schopní spaľovať podkožný tuk v problémových oblastiach rýchlosťou až do 2-3 kilogramov za 10 dní. Keto Slim je efektívny dokonca aj v prípadoch, keď sú príčinou nadbytočnej váhy hormonálne poruchy. Ak máte sklon k tučnote — tento produkt je vytvorený pre vás!
Daný produkt sa v našej krajine objavil pomerne nedávno. No už sa stihol stať obľúbeným prostriedkom trénerov a vystupujúcich športovcov v oblasti kulturistiky pre rýchle chudnutie a udržanie nízkeho podielu tuku v organizme.
img
Výsledok po 3 mesiacoch používania produktu Keto Slim.
img
Výsledok po 45 dňoch používania produktu Keto Slim.
img
Výsledok po 3,5 mesiacoch používania produktu Keto Slim.
img
Výsledok po 5 mesiacoch používania produktu Keto Slim.

Komentáre odborníkov:

img
Vladimír Lengvarský
Minister zdravotníctva
Pracovné skúsenosti - 9 rokov
"Počas chudnutia je najdôležitejšie to, aby ste neuškodili svojmu zdraviu. Bohužiaľ, väčšina populárnych metód chudnutia sa týmto pochváliť nemôže. Diétu nie je možné držať večne a tiež nie každý je schopný ju držať. Pre dosiahnutie svojho cieľu ľudia sa uchyľujú k tabletkám, ktoré vo väčšine prípadov len škodia organizmu, vyvolávajú poruchy hormonálneho, imunitného systému a pečeni. Zníženie hmotnosti by malo byť prirodzeným a nemalo by porušovať vnútorné procesy v tele. Keto Slim je dnes jediný prostriedok, zodpovedajúci týmto úlohám. Aktívne mikroelementy, obsiahnuté v produkte Keto Slim, spôsobujú zrýchlenie metabolizmu a spaľovanie tukovej hmoty. Ich koncentrát v tabletke produktu Keto Slim tieto procesy posilňuje minimálne 10-násobne. Som presvedčený, že tento prostriedok je to najlepšie, čo moderná dietológia ponúka. Taktiež je to overený produkt, ktorému môžete plne dôverovať.“
img
Marta Kučeráková
Dietológ a endokrinológ, Fakultná nemocnica s poliklinikou v meste Žilina
Pracovné skúsenosti - 15 rokov
"Často ku mne prichádzajú ženy doslova so slzami v očiach. Vyskúšali už všetky možnosti, no nedosiahli žiadne výsledky alebo sa im váha neustále vracia. Prv som im odporúčala, aby sa upokojili a dali sa dokopy, začali všetko odznova. Dnes už mám lepšie riešenie - Keto Slim. Tento produkt je možné používať jednoducho ako doplnok stravy a schudnúť pritom 10 kg za dva mesiace úplne prirodzenou cestou. Je to úplne prírodný produkt, ktorý je vhodný pre všetkých bez ohľadu na pohlavie, vek alebo zdravotný stav. Úbytok váhy sa dosahuje výlučne v dôsledku spaľovania tukovej hmoty, bez dehydratácie organizmu. V problémových oblastiach sú výsledky pozorovateľné už o týždeň. sa už dávno používa v nutričnej terapii na Západe a teraz si získava popularitu aj na Slovensku. Ja osobne ho odporúčam všetkým svojim pacientom a zatiaľ som nepočula ani jednu sťažnosť.“
img

Výskumy

Výsledky laboratórnych testov produktu Keto Slim vo Výskumnom ústave dietetiky a výživy:
Skupina testovaných osôb (100 osôb) s nadváhou v priebehu jedného mesiaca každodenne používala produkt Keto Slim ako doplnok stravy. Pritom nemenili svoje obvyklé stravovacie návyky. Počas štúdie boli získané nasledujúce výsledky:
1. Strata tukovej hmoty od 5 do 10 kg.
– strata tukovej hmoty viac ako 10 kg – 75%
– strata tukovej hmoty viac ako 5-7 kg – 100%.
*Pod stratou sa v tomto prípade rozumie strata tukovej hmoty a jej neprítomnosť po dobu 1 mesiaca.
2. Výrazné zlepšenie metabolizmu.
3. Zvýšenie tonusu a fyzickej aktivity.
4. Zlepšenie fungovania pečene a endokrinného systému.
Bolo dokázané, že Keto Slim má silný účinok na zrýchlenie metabolizmu a spaľovanie tukovej hmoty. Jeho používanie sa odporúča osobám s nadbytočnou váhou, osobám s poruchami metabolizmu a s cukrovkou.
78 eur
img
39 eur
* Posledný deň zľavy na Keto Slim - , vrátane
Komentáre
img

Jana Čunderlíková

Ahojte, skúšala som používať Keto Slim a za mesiac som schudla len 4 kg :( :( :(

img

Prof. Dr. Igor Bukovský

Jana, zníženie hmotnosti o 4 kg za mesiac je v každom prípade vynikajúcim výsledkom, najmä preto, že ide o podkožný tuk. Výsledky sú individuálne a závisia od toho, akú telesnú hmotnosť ste mali predtým.

S úctou, Prof. Dr. Igor Bukovský.

img

Andrea Čalkovská

Začala som ho používať, jedla som všetko, čo som chcela a pri tom som schudla 39 kg. Myslím si, že Keto Slim je najlepší prostriedok na chudnutie a najlepšie je, že sa nemusíte moriť vo fitku, keď na to nemáte ani čas, ani náladu. Tento spôsob je pre ľudí ako som ja jednoducho ideálny! Odporúčam! Moje výsledky:

img
img

Diana Huľová

Možno že Keto Slim nie je pre každého, no mne pomohol, s pribúdajúcim vekom som priberala. Teraz môžem jesť čo chcem ;) Schudla som 36 kg za päť mesiacov. Pokračujem v tom aj naďalej ;)

img
img

Branislav Gröhling

Predtým, ako som ho začal používať, som vážil 90 kg. V mladosti som bol vždy štíhly, no s vekom mi postupne rástlo brucho a boky. Keď som mal 35 rokov som pochopil, že sa musím okamžite priviesť do poriadku. Takmer rok som sa venoval posilňovaniu, no nijak som nemohol dostať sa do formy. Potom som k mojej strave pridal Keto Slim a doslova o niekoľko mesiacov som sa zmenil na človeka, ktorého si pamätám z mladosti. Teraz si dávam pozor na svoju postavu a Keto Slim mám vždy v zásobe

img
img

Elena Kissová

A jednoducho prestať jesť ste neskúšali? Keď ste boli deťmi, bolo to pochopiteľné. Jete, čo vám dávajú. No teraz ste už dospelé tety. Nedokážete sa ovládať a jednoducho nejesť?

img

Prof. Dr. Igor Bukovský

Elena, ak ste o tom nevedeli, sú ľudia s genetickou predispozíciou na nadvahu. A žiadna diéta, ani lieky im naozaj nepomôžu. Ak tento problém nemáte, máte šťastie, no nie každý je taký, ako ste Vy.

S úctou, Prof. Dr. Igor Bukovský.

img

Frederika Lodová

Elena, no ja prakticky nič nejem, ale nepomáha to. Hmotnosť sa neznižuje.

img

Irena Brežná

Trochu ma zaráža, že o Keto Slim píšete tak, ako by o ňom vedeli iba dietológovia. Ja ho pravidelne používam už celé dva roky. Najprv mi pomohol zhodiť 14 kg. A teraz ho používam ako prevenciu a tiež ako vitamín. Veď to je predsa prírodný ovocný koncentrát. Mimochodom, moje kamarátky o ňom tiež vedia už dávno. Takže to nie je len vaše tajomstvo :) :) FOTO PRED A PO

img
img

Ivana Hečková

Prečo sú všetci posudzovaní podľa rovnakých noriem? Prečo by mali byť všetci štíhli? Napríklad, ja vážim 70 kg pri výške 167 a nehanbím sa za to. Som spokojná s tým ako vyzerám a cítim sa skvele!

img

Prof. Dr. Igor Bukovský

Ivana, jednoducho trendy a móda 21. storočia nútia dievčatá ísť z krajnosti do krajnosti a vyzerať ako modelky, veľmi často sa tieto krajnosti prejavujú na ich zdraví. Preto sme vytvorili taký produkt, ktorý pomáha zhodiť prebytočné kilá a súčasne nie je nijako škodlivý ľudskému organizmu.

S úctou, Prof. Dr. Igor Bukovský.

img

Jana Hroboňová

BABY! SÚRNE MUSÍM ZHODIŤ 9 KG!!!!!!!!!!!!!! POL ROKA SOM SEDELA DOMA A NEVŠIMLA SOM SI AKO SOM PRIBRALA. ČO MÁM ROBIŤ? SOS!! DIÉTU DRŽAŤ NEMÔŽEM, NEMÁM NA TO SILU VÔLE, POTOM JEM EŠTE VIAC. FITKO TIEŽ NIE JE PRE MŇA, SOM LENIVÁ A NUDÍ MA TO……………………………………

img

Prof. Dr. Igor Bukovský

Jana, lenivosť nie je najlepšia ľudská vlastnosť, no máte šťastie. Keto Slim je presne to, čo potrebujete.

S úctou, Prof. Dr. Igor Bukovský.

img

Jaroslav Naď

Mojej žene sa tiež vôbec nedarí schudnúť. Keď sme sa oženili vážila 53 kg, teraz má 68 kíl. To najhoršie je, že jej to vôbec nevadí. Správne píšete, že si rýchlo zvyknete na váhu a beriete si to ako normálnu vec.

img

Katarína Juríková

Keto Slim používam už dávno. Tiež som mala problémy s nadváhou, no teraz už na to ani nepomyslím. Jem všetko do radu. A ak priberám, začínam používať tabletky a hneď sa dáva všetko do poriadku.

img
img

Lucia Jašková

Super, ako to naozaj funguje. Hoci som skeptická. A skôr by som uverila sile nejakej syntetickej tabletky, než nejakého prírodného produktu. No čo by som neurobila pre krásnu postavu, objednávam.

img

Prof. Dr. Igor Bukovský

Katarína, odporúčam ho používať celý jeden cyklus, úplne toho bude stačiť na dlhší čas. Hlavné je dávať si súčasne pozor na vyvážené stravovanie.

S úctou, Prof. Dr. Igor Bukovský.

img

Lívia Šimčeková

VÁŽIM 97 KG: NETUŠÍM AKO SA ICH ZBAVIŤ. NECHCEM PRESIAHNUŤ 100 KG. ČO MÁM ROBIŤ? POMÔŽTE MI!!!!!!!!!

img

Prof. Dr. Igor Bukovský

Lívia, netreba hlavne panikáriť, všetko sa dá napraviť. Objednajte si Keto Slim, používajte si ho podľa pokynov a postupne dosiahnete vytúžený výsledok, som si istý.

S úctou, Prof. Dr. Igor Bukovský.

img

Martina Lubyová

Dobrý deň! Mám 50 rokov a veľmi by som chcela schudnúť. Veľmi dobre viem, že v takomto veku je to oveľa komplikovanejšie, no aj tak som sa o to úporne snažila. Rozhodla som sa vyskúšať to a objednala som si jedno balenie produktu Keto Slim. Už o niekoľko týždňov som spravila druhú objednávku, keďže jeho účinok na mňa spravil dojem! Zhodila som 5 kilogramov!!! Samozrejme, pri tom som sa snažila aj hýbať sa, no taký výsledok som vôbec nečakala. Veľmi pekne ďakujem za článok. Tiež všetkým odporúčam Keto Slim.

78 eur
img
39 eur
* Posledný deň zľavy na produkt Keto Slim - , vrátane
img
Objednať Keto Slim
NovinkyŠportCelebrity a ďalší.Vídeo